Nebraňte se spolupráci s námi...

Reklamní předměty a dárky

Reklamní předměty a dárky

Přemýšlíte jak poděkovat svým zákazníkům za jejich důvěru? Chcete zviditelnit svoji firmu? K těmto účelům výborně poslouží reklamní dárky. Samozřejmě je nutné dobře zvolit kategorii reklamních předmětů podle významnosti Vašeho zákazníka  nebo zda budete tyto předměty rozdávat široké veřejnosti např. na výstavě.

 

Také způsob prezentace Vašeho loga nebo reklamního textu je nutné volit tak aby dárek zůstal dárkem a nestal se jen Vaším reklamním plakátem, který skončí v odpadkovém koši. V naší nabídce naleznete několik tisíc reklamních předmětů, kterými potěšíte své zákazníky současné a díky kterým přilákáte i ty nové. Vybrat si můžete v katalogu na našich webových stránkách nebo Vám jej rádi zašleme v tištěné podobě. Reklamní předmět s Vaším logem ocení ale i Vaši zaměstnanci. Ať již se jedná o pracovní oděvy (trička, montérky, čepice), pomůcky běžně používané k práci (psací potřeby, měřící metry, kalendáře) nebo pro radost (hrnečky, tašky, ručníky).

 

 

E-SHOP S REKLAMNÍMI PŘEDMĚTYZpět...
DSC_0193
DSC_0193
DSC_0257
DSC_0257
DSC_0244
DSC_0244
DSC_0208
DSC_0208
Kuličková pero s potiskem
Kuličková pero s potiskem
Kňovická 346, 264 01, Sedlčany (office)
info@enkacko.cz
©2023 Enkáčko s.r.o., info@enkacko.cz, www.enkacko.cz, Tvorba stránek: InGenius
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.