Nebraňte se spolupráci s námi...

Kalendáře a diáře

Kalendáře a diáře

I v dnešní přetechnizované době zůstávají firemní kalendáře a diáře nerozlučnou součástí firemní kultury každé společnosti.

 

Firemní kalendáře a diáře Vám rádi vyrobíme dle Vašich přání, s Vašimi fotkami a texty nebo se necháte inspirovat našimi návrhy. Samozřejmě Vám můžeme nabídnout výrobu včetně kompletní grafické přípravy a Vy si jen budete prohlížet a schvalovat náhledy. Do firemních kalendářů a diářů můžeme vložit mimo standardních údajů i Vaše důležitá sdělení a termíny – narozeniny pana ředitele, výročí firmy, celozávodní dovolená, termín 13. platů apod. Firemní kalendáře a diáře se dají v tomto provedení vyrobit již od jednoho kusu a můžou tak posloužit jako luxusní a velmi originální dárek. Pokud ale nemáte vlastní fotky ani příliš času, a přesto chcete mít krásné a praktické kalendáře a diáře spojené se svým logem, vyberte si prosím z našeho katalogu.

 

 

E-SHOP S KALENDÁŘI A DIÁŘIZpět...
Kňovická 346, 264 01, Sedlčany (office)
info@enkacko.cz
©2023 Enkáčko s.r.o., info@enkacko.cz, www.enkacko.cz, Tvorba stránek: InGenius
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.